PL RU
Contact

Ekstraklasa wspólnie z firmą 12 Player wypuszcza na rynek oficjalną aplikację mobilną. Dzięki niej każdy kibic może być jeszcze bliżej gry w najwyższej polskiej lidze piłkarskiej.

Ekstraklasa odróżnia się od innych aplikacji sportowych przede wszystkim rozbudowaną sferą społecznościową. Możliwość dodawania znajomych oraz wbudowany komunikator pozwalają na dzielenie się wrażeniami z meczów z innymi użytkownikami kibicujący tej samej lub innej drużynie. Funkcja ta dostępna jest także w konwersacjach grupowych, do których zapraszać można fanów poszczególnych klubów.

Jedną z ciekawostek jest także możliwość publikowania w social mediach swoich spersonalizowanych zdjęć. Każdą fotografię zrobioną np. podczas oglądania meczu, można opatrzyć motywem związanym z ulubionym klubem. Jeśli natomiast ze znajomymi szukamy lokalu w swojej okolicy, w którym można obejrzeć mecz, to aplikacja pomoże nam znaleźć miejsce z dostępem do transmisji.

Ogromną zaletą aplikacji jest rozbudowane centrum meczowe, aktualizowane na żywo w oparciu o oficjalne statystyki. Aplikacja daje możliwość oceniania zawodników, nadawania im wyróżnień za mecz oraz komentowania ich gry.

W aplikacji obejrzeć można archiwalne mecze oraz materiały przygotowane przez zespół Ekstraklasa Live Park. Znajdziemy tu reportaże o kulisach ligi, filmy z bohaterami rozgrywek, klipy statystyczne i ciekawostki. Wszystkie te materiały wideo biją rekordy popularności na social mediach LOTTO Ekstraklasy. Użytkownicy przebywający poza granicami Polski mogą śledzić także transmisje na żywo ze wszystkich meczów dostępnych na kanale dailymotion.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach – na iOS oraz Androida.

Do pobrania:

App Store >> https://itunes.apple.com/us/app/ekstraklasa-official/id1312846905?l=pl&ls=1&mt=8
Google Play >> https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ekstraklasa