EN RU
Kontakt

24 Stycznia na Stadionie Narodowym w Warszawie miał miejsce I Kongres Rozwoju Kolei, podczas którego odbył się finał konkursu “inNOWacje - #kolej2023”.


 

Przystąpiliśmy do rywalizacji w kategorii “Nowoczesny Marketing i Sprzedaż” i zaprezentowaliśmy jeden z naszych flagowych produktów - Platformę AR Bridge.

AR Bridge okazał się najlepszy i wygraliśmy!

Bardzo się cieszymy, że nasza technologia wykorzystania Rozszerzonej Rzeczywistości będzie miała szansę zaistnieć na szerszym forum, a jednocześnie ułatwić życie pasażerom.

"AR Bridge to platforma do zarządzania kampaniami marketingowymi w czasie rzeczywistym i w tym momencie ma na celu dać nowy wymiar na wydajność komunikacji z pasażerami. Ar Bridge jest nadal rozwijany o dodatkowe funkcje i wciąż go udoskonalamy. Możliwości dodawania kolejnych modułów są nieograniczone, a rozszerzona rzeczywistość będzie miała coraz więcej zastosowań, dlatego z optymizmem patrzymy w przyszłość." - Paweł Poleński, CEO Space Digital Group

Poniżej relacja z całego wydarzenia w albumie zdjęć Kancelarii Premiera

WWW.FLICKR.COM/PREMIERRP

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z platformą i aplikacją AR Bridge. Zobaczcie jak łatwo dzięki niej zarządzać kampaniami marketingowymi wykorzystującymi Rozszerzoną Rzeczywistość, i jak dzięki niej można poznać preferencje swoich klientów, aby zaoferować im szyte na miarę usługi i produkty.

WWW.ARBRIDGE.PL