EN RU
Kontakt

Nasza grupa postanowiła zaangażować się w obszar blockchain. Ta technologia była nam bliska już od dłuższego czasu głównie poprzez działania związane z cyberbezpieczeństwem. Teraz postanowiliśmy wejść w nią bezpośrednio i rozszerzyć naszą ofertę.

Podjęcie takiej decyzji ułatwiło nam nawiązanie współpracy z firmą Pruden Solve. Po serii spotkań, rozmów i wymiany pomysłów znaleźliśmy wspólny grunt i produkt, który możemy dla Was stworzyć. Główną działalnością firmy jest odzyskiwanie utraconych kryptowalut, czyli zakres działań rozwiązujący problemy z dziedziny blockchain i kryptowalut. Pruden Solve ma doświadczenie w całym procesie odzyskiwania danych oraz doświadczenie z problemami klientów, którzy się do nich zgłaszają.

Procedury w Pruden Solve bazują na cyberbezpieczeństwie zwłaszcza, gdy w grę wchodzi zabezpieczanie środków użytkowników. Space Digital Group chce wspomóc projekt Pruden Solve w tym obszarze. Współpraca ekspertów po obu stronach ma zaowocować jeszcze bardziej wydajnym i bezpieczniejszym systemem.

Planem naszej współpracy jest stworzenie platformy, która będzie integrować rozwiązania z jeszcze większej ilości zespołów. Wspólne doświadczenie w różnych dziedzinawpłynie na jeszcze większą wydajność usług dla użytkowników korzystającym z bitcoina czy rozwiązań opartych na blockchain.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu, którego udzielił założyciel firmy Pruden Solve dla portalu BitHub.

https://bithub.pl/wywiady/odzyskaj-utracone-kryptowaluty-wywiad-z-zalozycielem-firmy-pruden-solve/