EN RU
Kontakt

15 i 16 listopada po raz kolejny Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa gościć będzie Kongres 590. Jak co roku, znowu będziemy uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu.

To trzecia edycja jednego z największych wydarzeń ekonomicznych w Polsce, stanowiącego przestrzeń do działań na rzecz rozwoju gospodarczego w oparciu o rosnącą rolę polskiego kapitału.

“Kongres 590 już trzeci rok będzie miejscem spotkań przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i legislacji. Stanowi arenę wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych.” - jak czytamy na stronie Kongres 590 (https://www.kongres590.pl)

W tym roku całe wydarzenie podzielone jest na osiem różnych tematów na bazie których będą prowadzone wszystkie rozmowy, wystąpienia panelistów oraz prezentacje. Dodatkowym elementem będzie Forum Polskiego Futbolu podczas którego będzie omawiany rozwój najpopularniejszej dyscypliny sportu pod względem organizacyjno-finansowym, jak i szkoleniowym oraz infrastrukturalnym.

Pierwsza prelekcja Prezesa Space Digital Group - Pawła Poleńskiego, odbędzie się podczas panelu “Od Industry 4.0 do smart factory” 15 listopada o godz. 16:10, natomiast druga w Bloku 4 podczas panelu “Cyberbezpieczeństwo państwa oraz polskich firm” o godz. 10:00 następnego dnia.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału osobiście lub online, a u nas wkrótce relacja.