EN RU
Kontakt

Ponieważ dużo się w Space Digital Group teraz dzieje to chcielibyśmy przedstawić jedną z najnowszych wieści. Otworzyliśmy właśnie nowy oddział w Kazachstanie!

Nasze operacje w Kazachstanie skupią się głównie na technologiach związanych z VR/AR, Blockchain oraz Big Data. Będziemy pracować z istniejącymi organizacjami w celu wsparcia ich na płaszczyźnie nowych technologii. Rynek jest nowy oraz bardzo obszerny, dlatego jeszcze bardziej cieszy nas to, że możemy wprowadzić na niego nowe rozwiązania.

Naszym parterem i dyrektorem operacyjnym w Kazachstanie jest Ruslan Tuyakbayev . Ruslan ma ponad 20 lat doświadczenia w biznesie, zarządzaniu oraz polityce. Swego czasu był wiceministrem Transportu i Komunikacji Republiki Kazachstanu, gdzie odpowiedzialny był za rozwój transportu lotniczego oraz telekomunikację. Dodatkowo pełnił stanowisko wiceprezesa w KazTransGas i dyrektora generalnego w spółce Intergas Central Asia. Obecnie prowadzi własną działalność konsultingową i będzie wspierać rozwój Space Digital Group na Wschodzie.

Będziemy informować na bieżąco o naszych projektach w Kazachstanie na Twitterze.